Co wyróżnia nas spośród innych sklepów?

wspópraca

Co wyróżnia nas spośród innych sklepów?

Wybierając nas, nie musicie korzystać już z usług kilku różnych hurtowni. Koniec z dywersyfikacją dostaw podstawowych artykułów, niezbędnych w życiu każdego przedsiębiorstwa i nie tylko. Jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami, macie do swojej dyspozycji cały nasz asortyment. Co więcej – stale rozwijamy bazę naszych produktów!

Nowoczesna hurtownia, stawia na nowoczesne rozwiązania

Nasza hurtownia opakowań i środków czystości wcale nie jest nową na rynku. Wręcz przeciwnie – naszą działalność prowadzimy już 1993 roku. Mamy więc spore doświadczenie w zakresie obsługi Klienta. I wiemy, jak poruszać się w realiach gospodarki rynkowej.

Przez dwadzieścia cztery lata istnienia naszej firmy, wprowadziliśmy szereg rozwiązań, charakterystycznych dla nowoczesnego, kreatywnego biznesu. Podobnie jak i Wy doceniamy możliwości, jakie daje Internet. Dlatego już od kilku lat mamy swój własny sklep internetowy, który znacznie przyspiesza i usprawnia proces sprzedaży. Ze względu na charakter prowadzonej przez nas działalności, współpracujemy z wieloma dostawcami. Mamy naprawdę bogate referencje…

Partner biznesowy = relacja

Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Dla nas kontakty z naszymi Partnerami nie są wyłącznie narzędziem do zarabiania pieniędzy. Wręcz przeciwnie – jest to dla nas relacja, którą chcemy zachować z poszanowaniem interesów obydwu stron. Dlatego wprowadziliśmy bogaty system premiowy, mający wynagradzać naszych długoterminowych Partnerów.

Podobnie jak każdy z Was, stawiamy na długoterminowe kontakty. Doceniamy obecność naszych Partnerów i dokładamy wszelkich starań, by zostali oni z nami jak najdłużej.

Co możemy Wam zaoferować?

Zajmujemy się dystrybucją szeroko rozumianych środków czystości: ręczników papierowych, papieru toaletowego, taśm do pakowania, mopów, mioteł itd. W naszej ofercie znajdą Państwo również szereg artykułów codziennej potrzeby – reklamówek jednorazowych, tacek do gastronomii, folii stretch i pojemników do zastosowań gastronomicznych. Towary dostępne w naszej hurtowni można wykorzystywać zarówno w celach gospodarczych jak i profesjonalnych.

 • Reklamówki jednorazowe 40×80 cm R8 (180 sztuk) ODRA 18my

  0 out of 5
  13,00
 • Mop magnesowy CLIP 40CM IM-AKC-0715 uchwyt, nakładka bawełniana Medisept

  0 out of 5
  105,00
 • Długopis PENMATE FLEXI 0,7 mm czarny Penmate

  0 out of 5
  1,00
 • Taśma pakowa 48mm x 66m brązowa VIBAC

  0 out of 5

  Taśma pakowa jednostronnie klejąca.

  3,20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *