Worki na śmieci do segregacji Zielone (Szkło) 60l lub 120l – 10 sztuk

Worki na śmieci do segregacji Zielone (Szkło) 60l lub 120l – 10 sztuk

Worki do segregacji odpadów zielone – szkło. Wytrzymałe worki na odpady szklane o pojemności 60 lub 120 litrów. W każdym opakowaniu niezależnie od litrażu znajduje się 10 sztuk worków do segregacji szkła. Worki przydadzą się w każdym miejscu, które prowadzi segregację odpadów.

Wyczyść
Ilość
SKU: brak Kategoria:

Worki na szkło – zielone

Worki przeznaczone do segregacji szkła są bardziej wytrzymałe od innych typów worków do segregacji. Muszą wytrzymać zarówno ciężar, jak i obciążenie najczęściej szklanych butelek. Dzięki zastosowaniu dwóch pojemności worków sami możemy wybrać, co i w jakiej ilości będziemy wyrzucać do worków. Pamiętajmy, że do worków na szkło wyrzucamy tylko i wyłącznie przedmioty wykonane ze szkła sodowo-wapniowo-krzemowego. Innymi słowy wszelkiej maści butelki, słoiki kupione w sklepach możemy wyrzucać do zielonych worków na odpady szklane.

Zielone worki na szkło do segregacji

Nasze worki charakteryzują się dużą wytrzymałością. Mają także odpowiednio dobrany kolor, tak aby zakład utylizacyjny nie odrzucił worka. Worki do segregacji szkła występują w dwóch pojemnościach jest to 60 litrów i 120 litrów.

Waga0.5 kg
Pojemność

60L, 120L

Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “Worki na śmieci do segregacji Zielone (Szkło) 60l lub 120l – 10 sztuk”

TOP

X