Ręcznik papierowy Kartika 3w1 60m Unicorn 2w

Ręcznik papierowy Kartika 3w1 60m Unicorn 2w

12 - tyle sztuk kupili ostatnio nasi klienci

12.30

Ręcznik papierowy 2 warstwowy 60m – 150 listków
Listek: 40 x 29 cm

Wzór: Unicorn

39 w magazynie

Ilość
SKU: 377927 Kategoria:

Wielofunkcyjny ręcznik papierowy

Ręcznik papierowy Kartika Kollection nie jest zwykłym ręcznikiem papierowym, którego na co dzień używamy w naszych kuchniach. Ręcznik ten przede wszystkim różni się wielkością listków (a jest ich aż 150), są ono dużo większe niż w przypadku zwykłego ręcznika papierowego. Ich długość to 40 cm zaś wysokość 28 cm. Dzięki wydłużeniu listka ręcznik świetnie sprawdza się jako duża podkładka pod jedzenie. Świetnie mieści się wtedy na niej talerz wraz z sztućcami oraz kubek z napojem. Nie musisz już martwić się brakiem obrusa, czy plastikowym stołem, a pranie serwet możesz puścić w zapomnienie, fajnie prawda?

To nie jedyna funkcja naszego ręcznika papierowego. Dzięki prostokątnemu kształtowi idealnie można tworzyć z niego kieszonki na sztućce. Dodatkowo oczywiście służy, jako zwykła serwetka podczas każdego Twojego przyjęcia.

Dobry ręcznik papierowy

To nadal nie wszystko! Sam ręcznik może służyć, jako… zwykły ręcznik kuchenny z ładnym wzorem. Jest bardzo wytrzymały, posiada 2 warstwy, a dodatkowo wykonany w 100% z celulozy jest niezwykle chłonny.

Czego można chcieć więcej? Według nas to jeden z najlepszych na rynku ręczników papierowych! Ładny, estetyczny, chłonny, wytrzymały i z dodatkowymi funkcjami.

Wzór: Unicorn

Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “Ręcznik papierowy Kartika 3w1 60m Unicorn 2w”

TOP

X