Profimax SP 180 – preparat do czyszczenia piekarnika, grilla, frytkownicy

Profimax SP 180 – preparat do czyszczenia piekarnika, grilla, frytkownicy

24.60

Profimax SP 180 to niezwykły preparat do gruntownego czyszczenia przypalonych powierzchni. Z łatwością poradzi sobie z czyszczeniem piekarnika, grilla, przypalonych patelni, czy frytkownic. Działa wszędzie tam, gdzie zawiodły tradycyjne metody czyszczenia tłustych i przypalonych osadów.

95 w magazynie

Ilość
SKU: 742182 Kategorie: ,

Profimax SP 180 to uniwersalny preparat do czyszczenia piekarników, grilla, czy frytkownic. Jego działanie jest bardzo wszechstronne, a efekt czyszczenia wręcz niewiarygodny. Preparat sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zawiodły inne metody czyszczenia, a dbałość o powierzchnie nie pozwala na użycie środków mechanicznych.

Czyszczenie piekarnika i pogromca tłuszczu

Z Profimax SP 180 z łatwością usuniemy przypalony brud i tłuszcz. Wygodna aplikacja w postaci spryskiwacza pozwala dotrzeć nawet w trudno dostępne miejsca, zaś możliwość tworzenia roztworu wodnego umożliwia zastosowanie tzw. kąpieli myjącej.

Sposób użycia preparatu jest bardzo prosty. Wystarczy spryskać zabrudzone powierzchnie, pozostawić preparat na 10 – 30 minut, a następnie spłukać powierzchnie ciepłą wodą lub i wytrzeć wilgotną szmatką, czy ręcznikiem papierowym.

Czyszczenie frytkownicy

Kąpiel myjąca, którą możemy stosować do czyszczenia np. frytkownicy otrzymujemy poprzez 5% roztwór preparatu Profimax SP 180 w wodzie. Oznacza to, że na każde 20 litrów wody wlewamy 1 litr preparatu czyszczącego. Uzyskany w ten sposób roztwór nalewamy do frytkownicy i doprowadzamy do podgrzania temperatury. Analogicznie możemy również w roztworze umieścić przypalone sztućce, bądź inne przedmioty i poczekać, aż brud sam odejdzie.

Środki ostrożności

Podczas używania preparatu należy używać rękawic ochronnych i unikać kontaktu z oczami. Po każdym użyciu dokładnie myjemy ręce, a w przypadku kontaktu środka czyszczącego ze skórą, włosami lub oczami, należy usunąć preparat i bardzo obficie płukać miejsca zanieczyszczone wodą.

Waga1.5 kg

TOP

X