POLITAN
0

 

Politan Sp. z o.o. S.K.A. 44-200 Rybnik, Przemysłowa 13

Politan to polski producent oraz dostawca kompleksowych rozwiązań, które stanowią odpowiedź na problemy napotykane podczas prowadzenia gospodarstwa domowego.

Swoją strategię biznesową opiera na dwóch filarach: sprzedaży produktów markowych, skierowanych do konsumenta oraz produkcji rozwiązań dla sektora B2B w zakresie konfekcjonowania oraz tworzenia indywidualnej technologii. Rozwój przedsiębiorstwa ściśle powiązany jest z innowacyjnością, co przejawia się między innymi w proponowanych rozwiązaniach biznesowych oraz powstawaniu opatentowanych produktów.

Doświadczenie rynkowe to prawie 30 lat wytężonej pracy, mającej na celu dostarczenie jak najlepszego produktu.

W centrum strategii rozwoju przedsiębiorstwa znajduje się klient. To dzięki niemu firma ma inspiracje do tworzenia całkowicie autorskich rozwiązań dla branży produktów szybkorotujących artykułów gospodarstwa domowego. Firma Politan to firma ze 100% kapitałem polskim. Jest producentem mocno osadzonym w środowisku lokalnym, regionalnym i krajowym. Dlatego ważne są dla niej sprawy otoczenia, w którym funkcjonuje i w którym są jej pracownicy.

 

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

TOP

X