Podpowiadamy, co kupić na Dzień Babci i Dziadka- postaw na praktyczne prezenty!

Podpowiadamy, co kupić na Dzień Babci i Dziadka- postaw na praktyczne prezenty!

21 i 22 stycznia to dwie wyjątkowe daty, o których pamięta każdy z nas. To symboliczne Święto, które obchodzone jest w naszym kraju z wielką tradycją. Nie zapomnijmy w tym roku o naszych kochanych Dziadkach, to dzięki nim zawdzięczamy pewną naukę życiową, mądrość, dobre rady, czułą troskę i wychowanie. Obecni są w naszym życiu każdego dnia, więc oddajmy im wdzięczność i pamięć za wszystko co im zawdzięczamy. Z okazji Ich święta podarujmy prezent, który będzie właśnie podziękowaniem za wszystko . Co kupić Babci i Dziadkowi? Proponujemy praktyczne prezenty dostępne oczywiście w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Zapraszamy!

Kosz pełen kosmetyków

Kosmetyki są zawsze dobrym pomysłem na prezent lub dobry upominek- są zawsze chętnie wykorzystywane. Drobne kosmetyki są o tyle praktycznym prezentem, że niemalże zawsze są trafione i przydatne. Co możemy zaproponować? Komponując kosz pełen kosmetyków przede wszystkim proponujemy krem do rąk Kolastyna ochronny, który szczególnie dobrze sprawdza się zimą i wczesną wiosną. Skóra nieco starszych osób zawsze wymaga pielęgnacji, dlatego warto wybrać krem ochronny, który przy okazji spełni swoją funkcję ochronną. W koszu
nie może zabraknąć oczywiście mydła, tego tradycyjnego w kostce. Proponujemy kremowe mydło Arko, które nie tylko zachwyca swym zapachem, ale również kremową konsystencją. Żel pod prysznic, jest również obowiązkowym wyposażeniem- w naszej ofercie znajdują się różnorodne rodzaje o bogatej ofercie zapachów. Tak wypełniony kosz może również zostać wzbogacony o czekoladki i symbolicznego kwiatka. Gwarantujemy, że taki pomysł na prezent będzie bardzo praktyczny i przydatny.

Dozownik do mydła? Czemu nie!

Dozownik do mydła to nowoczesny pomysł na prezent, również może być wykorzystany na Dzień Babci i Dziadka. W naszej ofercie znajduje się dozownik srebrny i biały marki PERFECTO. Różnorodna gama kolorystyczna pozwala na dobranie odpowiedniego pojemnika do wnętrza i wystroju łazienki domowej. Dozowniki do mydła choć kojarzone zazwyczaj z toaletami publicznymi, są już coraz chętniej montowane również w domowych łazienkach i toaletach. Mogą być szczególnie praktyczne i użyteczne podczas używania i stosowania przez starsze osoby. Napełnienie zbiorniczka mydłem do rąk pozwala na jego stosowanie przez długi czas. Korzystanie z dozownika jest bardzo wygodne i praktyczne, dlatego według naszego uznania jest to właśnie idealny pomysł na prezent dla Babci i Dziadka.

Zestaw leniuch- czyli praktyczna szczotka i szufelka

Jeśli jesteśmy przy praktycznych prezentach nie może zabraknąć również naszego zestawu leniucha! To bardzo funkcjonalny prezent, który przyda się w każdym domu. Tradycyjna zmiotka i szufelka może zostać zastąpiona bardzo wygodnym i poręcznym zestawem, który szczególnie będzie przydatny dla Babci i Dziadka. Miotła i szufelka umieszczone są na poręcznym kiju, który ułatwia zamiatanie i trzymanie zestawu sprzątającego. Sprzątanie
i utrzymywanie porządku wymaga od starszych osób nieco większego zaangażowania i poświęcenia większej ilości siły, której w starszym wieku jest już brak. Taki prezent z pewnością okaże się bardzo trafiony i przydatny, dlatego właśnie znalazł się na naszej liście propozycji prezentów na Dzień Babci i Dziadka.

Wybraliśmy dla Was kilka najbardziej praktycznych prezentów, które można sprezentować ukochanym Dziadkom. W naszej ocenie właśnie funkcjonalne prezenty są najbardziej trafione i z pewnością przydadzą się w każdym domu. Oczywiście wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, pogody ducha, spokoju, a także nieocenionej pociechy z wnucząt- żyjcie sto lat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *