Ściereczki z mikrofibry PFN – 3 sztuki EKO

Ściereczki z mikrofibry PFN – 3 sztuki EKO

19 - tyle sztuk kupili ostatnio nasi klienci

6.60

2.20 / sztuka

Ściereczka z mikrofibry wykonane w 55% z butelek PET. Wysokiej jakości uniwersalna ściereczka z mikrofibry w kolorze szarym. Opakowanie zawiera 3 sztuki.

20 w magazynie

Ilość
SKU: 150021 Kategoria:

Ściereczka z mikrofibry

Uniwersalna ściereczka z mikrofibry wykonana w ponad połowie z plastikowych butelek. Dzięki innowacyjnemu procesowi powstaje wytrzymała i odporna ściereczka z mikrofibry, która dodatkowo pozwala ochraniać środowisko naturalne – poprzez redukcję ilości plastikowych butelek.

Oferowane ściereczki są chłonne i szybkoschnące, dzięki czemu sprawdzą się idealnie, jako pomoc w domowych porządkach. Dzięki wykonaniu z mikrofibry doskonale wyczyszczą powierzchnie w kuchni i łazience nie pozostawiając smug.

Ekologiczna ściereczka z mikrofibry

Linia „For Nature” to pewność, że kupujecie Państwo produkt bezpieczny, wspomagający środowisko naturalne. Ściereczka z mikrofibry wykonana z butelek po recyklingu nie różni się od tych, które już macie w swojej szafce, ba może okazać się nawet jedną z najlepszych. Nawet tak mała zmiana, jak wymiana ściereczki z mikrofibry na taką, która jest bliżej środowiska, może poprawić komfort życia nas wszystkich.

Waga 0.5 kg

TOP

X