PFN Ekologiczne filtry do kawy Paclan for Nature, rozmiar 4 (80 sztuk)

PFN Ekologiczne filtry do kawy Paclan for Nature, rozmiar 4 (80 sztuk)

Klienci kupili: 22 sztuk

6.30

80 sztuk filtrów do kawy w uniwersalnym rozmiarze „4”. Filtry wykonane zostały z naturalnie brązowego papieru. Filtry do kawy nie są wybielane chemicznie, a zgrzew został wykonany bez użycia kleju. Produkt w 100% biodegradowalny.

21 w magazynie

Ilość
SKU: 150052 Kategoria:

Ekologiczne filtry do kawy w rozmiarze „4”. Wykonane w 100% z papieru z recyklingu. Naturalnie brązowy papier nie został wybielony chemicznie, całość została również wykonana bez użycia kleju. Produkt wyprodukowany w Niemczech.

Ekologiczne filtry do kawy

Filtry to nieodzowny element każdego przelewowego ekspresu do kawy. Już dzisiaj, dzięki nowej linii producenta Paclan – For Nature możemy cieszyć się niepowtarzalnym smakiem kawy, niezanieczyszczonym związkami chemicznymi i klejami. Produkt pochodzi z recyklingu, dzięki czemu dbamy o środowisko naturalne, jest także biodegradowalny, co oznacza, że sam ulega rozkładowi w krótkim okresie czasu.

Filtry do kawy – takie same, a jednak inne

Ekologiczne filtry do kawy nie różnią się w użyciu od ich normalnych zamienników. Filtry wykorzystuje się w taki sam sposób, chroniąc przy tym środowisko. Ich cena również nie jest wysoka, a ekologiczne wytworzenie i biodegradacja pozwalają oprócz smacznej kawy, na pełne wykorzystanie potencjału produktów ekologicznych.

Waga0.5 kg

TOP

X