Patyczki fingerfood 6cm knot PAPSTAR

Patyczki fingerfood 6cm knot PAPSTAR

33 - tyle sztuk kupili ostatnio nasi klienci

18.60

Brak w magazynie

Finger Food to maleńkie kanapeczki, takie ?na jeden ząb?, podawane podczas spotkań towarzyskich, w przerwach spotkań biznesowych, lub podczas towarzyskich gier, odbywających się przy stołach.

Dzięki tym przekąskom, koreczkom i mini kanapeczkom, goście od czasu do czasu mogą coś zjeść, a jednocześnie nie odrywają się od gry czy rozmowy.
Za pomocą długich drewnianych patyczków fingerfood, taka forma spożywania posiłku jest łatwa, przyjemna, a co najważniejsze bardzo higieniczna. Nie wymaga bowiem używania sztućców i talerzy, wystarczy sięgnąć po przekąskę przeszytą długą wykałaczką i ustawioną na półmisku, zjeść zawartość, a patyczek wyrzucić.

Patyczki fingerfood są produkowane z drewna naturalnego, długość każdego patyczka wynosi sześć centymetrów. W górnej części umieszczona została ozdobna pętelka, która podkreśla elegancję kunsztownie wykonanych przekąsek.

Prezentowane drewniane patyczki fingerfood nadają się do serwowania cząstek owoców, warzyw, koreczków kombinowanych, mini kanapek, a także mini szaszłyków. Przeznaczone są na imprezy dla osób dorosłych, ze względu na ostry koniec patyczka, którym dziecko łatwo może zrobić sobie krzywdę.

Waga 1 kg
Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “Patyczki fingerfood 6cm knot PAPSTAR”

Może spodoba Ci się także...

TOP

X