O nas

O nas Hurtownia opakowań eJEDREK

Kilka słów o naszej firmie

Przedsiębiorstwo handlowe „Jędrek” to firma rodzinna, która na rynku istnieje już od 1993 roku. Jako rodzinna firma jesteśmy zgranym zespołem, który przede wszystkim stawia
na zaangażowanie podczas wykonywanej pracy, co z kolei przekłada się na świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Na rynku istniejemy ponad 20 lat- tak długi czas handlu pozwolił nam zebrać bogate doświadczenie, które wykorzystujemy podczas obsługi klientów zarówno tych indywidualnych oferując sprzedaż detaliczną jak i firm usługowych, placówek szkolnych, hoteli i punktów gastronomicznych.

Zaczynaliśmy niewinnie

Początkowo nasza sprzedaż opierała się głównie na oferowaniu naszego asortymentu na giełdzie w Zielonej Górze. Wówczas nie posiadaliśmy jeszcze punktu stacjonarnego,
ale z czasem powstał nasz pierwszy sklep, który znajdował się w Starym wagonie kolejowym, gdzie przede wszystkim sprzedawaliśmy reklamówki jednorazowe, torby foliowe do warzyw, rolki do kas sklepowych czy papierowe opakowania do cukru. Z czasem nasz asortyment powiększał się jeszcze bardziej, a na nasze półki sklepowe trafiły produkty jednorazowego użytku, które przede wszystkim przeznaczone były do zaopatrywania punktów gastronomicznych. I tak niemalże po 4 latach działalności powstał nasz drugi punkt sprzedaży na giełdzie rolno-towarowej w Zielonej Górze przy ulicy Zjednoczenia. Nieustanny rozwój
i podążanie za potrzebami klientów, a także rynku sprzedaży i usług pozwolił nam na wprowadzenie również do naszej oferty handlowej środków czystości, a także profesjonalnych środków chemicznych marki VOIGT.

Rok 1998 był dla naszej firmy bardzo ważny- Przedsiębiorstwo Handlowe „Jędrek” zostało jednym z siedmiu założycieli Konsorcjum Zakupowego ODRA-PAK. Dziś jest to Konsorcjum Handlowe Odra Pak Sp.z.o.o, które jest dodatkowo największą Grupą Zakupową w Polsce, która skupia blisko 30 hurtowni z całego kraju. Dzięki temu mogliśmy jeszcze bardziej rozwinąć swoje skrzydła i w naszej ofercie znalazły się produkty marki KATRIN, ANIS czy CeDo. Zwiększyliśmy również ilość posiadanych profesjonalnych środków chemicznych, między innymi produkty firm CLINEX, LAKMA i MEDISEPT. Od 2007 roku naszym głównym punktem handlowym jest Hala sprzedaży znajdująca się w Zielonej Górze przy ulicy Dąbrowskiego 92. Niemalże 550 m2 pozwoliło nam pomieścić ponad 3500 produktów, które przede wszystkim trafiają do placówek szkolnych, punktów gastronomicznych, hoteli czy sklepów.

Nieustanny rozwój, a także podążanie za potrzebami klientów pozwoliło nam uruchomić
w 2015 roku sklep internetowy. Każdego dnia dążymy do rozwoju naszej firmy, dlatego zaistnieliśmy również w kanale dystrybucji jakim jest Internet, co z kolei pozwala naszym klientom na dokonywanie wygodnych, komfortowych i bezpiecznych zakupów.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy firmą, która nieustannie rozwija się i poszerza dostępny asortyment, który pozwala na dotarcie do jeszcze większej liczby klientów. Nasze ponad 20 letnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są zadowoleni klienci.
To właśnie Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by obsługa zamówień była kompletna, rzetelna i terminowa.

Jako, że na rynku istniejemy już od ponad 20 lat pozycja naszej firmy jest ugruntowana, a nasz zespół reprezentuje doświadczoną, rzetelną, ale przede wszystkim profesjonalną firmę.
To właśnie wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować nieocenione zaufanie zadowolonych klientów, którzy każdego dnia korzystają z naszych usług.

W naszym zespole znajdują się osoby doświadczone w sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, opakowań plastikowych czy profesjonalnych środków chemicznych. Ich wiedza poparta jest wieloletnią praktyką, która pozwala z kolei rzetelnie obsługiwać naszych klientów i służyć im pomocą przy wyborze odpowiednich produktów.

Zapraszamy do odwiedzin przy ul. Dąbrowskiego 92 w Zielonej Górze w godzinach od 7.00 do 18.00 oraz kontakt telefoniczny pod numerem: ☎ 784 55 95 66.