Mydło ATTIS 400ml ANTYBAKTERYJNE

Mydło ATTIS 400ml ANTYBAKTERYJNE

439 - tyle sztuk kupili ostatnio nasi klienci

5.50

13.75 / litr

22 w magazynie

Ilość

Przedstawiamy Państwu hipoalergiczny środek myjący – antybakteryjne mydło do rąk Attis. Mydło jest bardzo gęste, wydajne, a dzięki obecności gliceryny, dokładnie zmywa skórę z zanieczyszczeń oraz tłuszczy. Gliceryna ma także właściwości nawilżające, może więc być używane do mycia całego ciała, a odpowiednio dobrane składniki nie wpłyną na stan skóry nawet po częstym użyciu.

Działanie mydła jest bardzo delikatne, posiada neutralne pH więc nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień, a przede wszystkim ma właściwości antybakteryjne.
Mydło Attis ma delikatny, miły zapach i znakomicie się pieni. Pozostawia skórę czystą, jedwabistą w dotyku i przyjemnie pachnącą przez dłuższy czas.
Dzięki dużemu czterystu mililitrowemu pojemnikowi z wygodnym dozownikiem, mydło w płynie jest bardzo wydajne, a wpływ ma na to precyzyjne odmierzanie porcji mydła potrzebnej do mycia.
Mydło antybakteryjne Attis sprzedawane jest również w dużych opakowaniach zbiorczych, istnieje więc możliwość uzupełniania braku w mniejszym pojemniku, a nie konieczność zakupu nowego.

Waga 0.4 kg
Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “Mydło ATTIS 400ml ANTYBAKTERYJNE”

TOP

X