Kubek jednorazowy biały SARANTIS 25 opakowań

Kubek jednorazowy biały SARANTIS 25 opakowań

2 - tyle sztuk kupili ostatnio nasi klienci

120.00

0.05 / sztuka

Kubek idealny do podawania zimnych napoi.

7 w magazynie

Ilość

Planujesz wycieczkę pod namiot? Wybierasz się na wakacje z przyjaciółmi? Nie bierz ze sobą ciężkich szklanek i ulubionych kubków, które mogą ulec zniszczeniu. Na zimne napoje lepiej sprawdzi się plastikowy kubek. Dzięki niemu oszczędzisz czas na zmywaniu. Poza tym, nie zajmuje wiele miejsca, więc bez problemu zmieścisz wiele sztuk do walizki. Proponowany przez nas kubek do zimnego wykonany jest z atestowanego materiału, który może mieć bezpośredni kontakt z napojami i żywnością. Podasz w nim nie tylko napoje, takie jak cola, woda czy sok. Możesz umieścić w plastikowym kubku także paluszki i inne przekąski. Dzięki temu nie ubrudzisz naczynia.

Prowadzisz przedsiębiorstwo? Jeśli tak, Ty także potrzebujesz kubków do zimnych napojów. Ustawisz je w poczekalni obok dystrybutora wody. Dzięki temu w upalny dzień Twoi klienci lub współpracownicy bez problemu napiją się zimnego napoju, a kubek wyrzucą. Nie ma konieczności mycia naczynia, co jest dużą oszczędnością czasu.

Proponujemy Ci 100 sztuk kubków w jednym opakowaniu. Użyjesz ich na przyjęciach plenerowych, wakacjach, ale także w firmie. Nie zmienią smaku napoju. Ich pojemność to 200 ml.

Waga 1 kg
Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “Kubek jednorazowy biały SARANTIS 25 opakowań”

TOP

X