Jakie zastosowanie mogą mieć chusteczki nawilżane?

Jakie zastosowanie mogą mieć chusteczki nawilżane?

Chusteczek nawilżanych używamy do demakijażu, oczyszczania butów, czy rąk – gdy jesteśmy w terenie. Jednak możliwości ich wykorzystania jest znacznie więcej. Są niezwykle uniwersalne. Przyjrzyjmy się do czego możemy wykorzystać BAMBINO chusteczki nawilżone (63 sztuki).

1. Demakijaż

Kobiety bardzo chętnie używają chusteczek do wspomnianego już we wstępie demakijażu. Chusteczki nawilżane z powodzeniem zastępują bardzo dobry płyn do demakijażu i standardowe waciki.

2. Czyszczenie samochodu

Chusteczki nawilżane świetnie usuwają plamy i kurz z wnętrza samochodu.

3. Liście kwiatów

Kurz na liściach roślin domowych? I tutaj w jego usunięciu pomogą Ci chusteczki nawilżane.

4. Piasek

Chusteczki nawilżane świetnie usuną piasek z praktycznie każdej powierzchni. Używali ich nawet żołnierze w Iraku.

5. Zamiast papieru toaletowego

Nawilżane chusteczki sprawdzą się również wtedy, gdy zabraknie Ci w domu papieru toaletowego. Będą również doskonałe w czasie podróży.

6. Do niepożądanych rysunków

Macie w domu małe dzieci? Zdarzy Wam się wyjechać długopisem poza kartkę? W usunięciu śladów kredek, długopisu i pasteli przydadzą się chusteczki nawilżane.

7. Niespodzianki na szybie

Ptaki lubią zostawiać nam niespodzianki na szybach. Zarówno samochodowych, jak i niekiedy domowych. Chusteczki nawilżane świetnie poradzą sobie z ich usunięciem.

8. Gdy sierść daje się we znaki

Jeśli jesteś właścicielem/właścicielką czworonoga, to doskonale zdajesz sobie sprawę, jak wiele – zwłaszcza w sezonie letnim – traci on sierści. Jednak, gdy jesteś w posiadaniu chusteczek nawilżanych nie musisz korzystać z wilgotnych szmatek. Sierść z ubrania i kanapy usuniesz za ich pomocą bez problemu.

9. Do czyszczenia stołów i krzeseł

Gdy jesteśmy w przestrzeni publicznej, chcemy zjeść w restauracji, czy też skorzystać z toalety, możemy wykorzystać chusteczki nawilżane do oczyszczenia stołów, krzeseł i desek sedesowych.

10. Uwaga! Pies w samochodzie

Deszczowa pogoda i czworonóg w aucie? Nie musimy zabierać ze sobą ręcznika, aby oczyścić mu łapy z błota. Wystarczą chusteczki nawilżane.

11. Do butów

Posiadając chusteczki nawilżane nie musisz kupować specjalnych czyściw do skórzanych butów. Oczyszczą je z zabrudzeń i przywrócą naturalny połysk. Pamiętaj jednak, że nie zastąpią pasty do obuwia, która ma za zadanie ich ochronę.

12. Na kemping

Chusteczki nawilżane są idealnym akcesorium kempingowym. Jeśli masz ograniczone możliwości na zachowanie higieny, gdy wybierasz się pod namiot, to koniecznie weź ze sobą chusteczki. Dzięki nim będziesz mógł “umyć się” nawet bez użycia wody. Jest to jednak opcja naprawdę awaryjna.

13. Kurze

Do wycierania kurzy nie musisz używać zwykłej ściereczki nasączonej wodą, która przeznaczona będzie do wielokrotnego użytku. Zawsze świeże i pachnące nawilżone chusteczki doskonale sprawdzą się do usuwania kurzów. I pozostawią dodatkowo ładny, przyjemny zapach.

14. Galanteria

Skórzane torby zostaną oczyszczone z zabrudzeń, gdy użyjemy chusteczek nawilżanych. Podobnie, jak w przypadku butów, przywrócą one naturalny błysk materiałowi.

15. Plamy na ścianach

Plamy od jedzenia na ścianach? Tutaj także przydadzą Ci się chusteczki nawilżane. Pamiętaj jednak, żeby z ostrożnością podchodzić do tych ścian, które pomalowane są farbami nieodpornymi na mycie.

16. Plamy na ubraniach

Chusteczki nawilżane można użyć również do zapierania świeżych plam. Poradzą sobie nawet z tymi trudnymi zabrudzeniami, na przykład od kawy.

17. Czyszczenie pilotów

Piloty są bardzo niewdzięcznymi akcesoriami do czyszczenia. Posiadają wiele przycisków, które utrudniają dotarcie do szczelin. Zwykła ściereczka nawilżona wodą nie poradzi sobie tak dobrze z zabrudzeniami jak chusteczka nawilżona, która jest od niej znacznie cieńsza.

18. Czyszczenie laptopa

Tuż przed wyjściem zauważyłeś, że ekran znaczą odciski Twoich palców? A może znalazłeś na nim również innego rodzaju zabrudzenia? Jeśli tak to w ich usunięciu pomoże Ci oczywiście chusteczka nawilżona.

19. Czyszczenie telefonu

Telefony dotykowe brudzą się niezwykle szybko. Ślady naszych palców są niemalże na nich standardem. Jednak czasem zdarza się, że pojawiają się na nich również zabrudzenia po jedzeniu. Zwłaszcza, gdy spożywamy posiłek w biegu. Jeśli często musisz czyścić swój telefon, to pomogą Ci w tym chusteczki nawilżane.

20. Wycieranie dłoni z kosmetyków

Czasem na naszych dłoniach pozostają nieestetyczne ślady po maskarze, kredce, czy też cieniach do powiek. Zdarza się, że naniesiemy na ręce zbyt dużo kremu. Chusteczki nawilżane doskonale poradzą sobie z ich usunięciem.

 • Ścierka z mikrofazy 30*30 MEDICLEAN (4 sztuki) mix kolor IM-AKC-0308

  0 out of 5
  9.20
 • Balsam do mebli drzewo sandałowe Meblit 200ml

  0 out of 5
  5.40
 • Magiczna Gąbka Jan Niezbędny

  0 out of 5
  5.10
 • Czyścik do naczyń PERFECTO (5 sztuk) duży

  0 out of 5
  1.40

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *