Hurtownia chemii gospodarczej i opakowań – dlaczego Ejędrek to nieziemska hurtownia?
0
HURTOWNIA opakowan i srodkow czystosci_chemia do domu_chemia gospodarcza_ejedrek eu

Chemia gospodarcza i opakowania nie są sexy. Tutaj ie robi się wyświetlanych miliony razy hauli o tym, jak to super jest kupować płyn do zmywania naczyń i jak wiele dla nas znaczy fakt, że domywa  on nawet zaschniętą kaszkę z plastikowego talerzyka dwulatka.

Opakowania jak: torby papierowe, folie aluminiowe i pudełka z pokrywkami – trudno się spodziewać, że Darek z Chełmży zamawiając tego typu produkty z wypiekami na twarzy śledzi skład surowcowy plastikowych opakowań do przechowywania żywności. A jeśli to robi pewnie jest technologiem.

Hurtownia chemii gospodarczej i opakowań i każdy inny sklep oferujący tego typu asortyment musi więc stawiać na coś innego niż bycie sexy. My postawiliśmy na gwarancję jakości, szybkość dostawy i dobrą markę. W efekcie inaczej niż większość znanych wam hurtowni, potrafimy wymienić więcej niż trzy powody, dla których to właśnie u nas warto kupować.

1. Profesjonalizm poparty doświadczeniem

Działamy na rynku od 1993 roku, czyli od czasu kiedy z map zniknęła Czechosłowacja, do kin wchodził Jurassic Park, a w Kole Fortuny do wygrania było BMW 318i za 380 milionów złotych.

Co prawda wówczas nie wiedzieliśmy, że za nieco ponad 20 lat zmywarka będzie standardem w każdym domu, a każdy płyn do podłóg będzie można używać bez spłukiwania, ale już czuliśmy, że hurtownia chemii gospodarczej i opakowań to strzał w dziesiątkę. Przez to, że nasz zespół tworzą wyłącznie specjaliści w swoich branżach mamy czas na udoskonalanie oferty, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i stałą dbałość o naszych klientów.

2. Jesteśmy szybcy, bo wiemy, że to dla Ciebie kluczowe

Tak, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jaką tragedią dla restauracji czy sklepu może być brak środków chemicznych. Wiemy jak boli wyrzucana żywność, bo była niewłaściwie przechowywana. Wiemy, że często liczą się minuty, by oddać salę, oczyścić parking czy spakować próżniowo żywność.

Dlatego nie tylko współpracujemy z firmami przewozowymi, którym pośpiech słusznie kojarzy się z dobrym wypełnianiem pracy kuriera, ale sami dostarczamy złożone u nas zamówienia. Możemy się pochwalić, że na terenie Zielonej Góry oraz jej okolic możemy pilne zamówienie zrealizować w kilka godzin. Jeśli więc już jesteście spóźnieni, dajcie nam szansę chociaż tego spóźnienia nie powiększać!

3. „Cenę się płaci, a wartość otrzymuje”

To dla nas ważna dewiza służąca wyznaczeniu celu naszej pracy. Nasi klienci płacą za towar dobrej i sprawdzonej jakości. Nie windujemy cen, nie staramy się nakładać niezrozumiałej, wysokiej marży. Zarabiamy na tym, że produkty, które sprzedajemy są wartościowe i chętnie wybierane przez was – tylko i aż tyle!

Płyny do podłóg_środki do podłogi_chemia do podłogi_srodi czystosci_hurtownia opakowania i srodkow czystosci_ejedrek eu
Płyny do podłóg i najlepsze środki czystości w Ejędrek.eu to nie ściema

4. Nas naprawdę interesuje skład mleczka do czyszczenia

Nowinki techniczne i ciągłe udoskonalanie produktów to dla hurtowni chemii gospodarczej i opakowań w pewnym sensie coś koniecznego. Jednak dla nas nie tylko, bo wprowadzamy nowe produkty z myślą o ich sprytnych, praktycznych zastosowaniach, które mogą naszym klientom ułatwić życie. Pomóc w wykonywaniu czynności, których nie lubią, przyspieszyć sprzątanie, mycie, szorowanie i czyszczenie. Czytamy etykiety tego, co sprzedajemy, wiemy kiedy można wymienić chemię na sposoby domowe i jakie triki zastosować, by plama z obrusu zeszła szybciej.

Możecie się dziwić, ale chemia gospodarcza to nasza pasja. Nawet jeśli kiedyś kogoś z naszego zespołu ominęła randka, bo właśnie to miał w opisie na Tinderze…

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

0

TOP

X