Filtry do kawy uniwersalne Paclan (100 sztuk) (karton=18 opakowań)

Filtry do kawy uniwersalne Paclan (100 sztuk) (karton=18 opakowań)

Klienci kupili: 18 sztuk

5.80

11 w magazynie

Ilość

Nie wyobrażasz sobie poranka bez kawy? Każdego dnia dodajesz sobie energii tym napojem? Nic dziwnego! Kawa jest smaczna i potrafi dać energię! Dzięki zawartej w niej kofeinie szybko zyskasz siłę do pracy a Twoje myśli będą jeszcze bardziej kreatywne.

Zadbaj o to, żeby Twoja kawa miała pyszny smak i niesamowity aromat. Wypróbuj filtrów do kawy Paclan. Dzięki trwałemu materiałowi, z którego są wykonane, masz pewność, że żadne fusy nie dostaną się do kofeinowego napoju. Te uniwersalne filtry do kawy zastosujesz do każdego rodzaju ekspresu. Producent zadbał, żebyś już nigdy nie musiał martwić się o fusy, które sprawiają, że kawa jest bardziej gorzka, a jej picie nie sprawia takiej przyjemności.

Opakowanie zawiera 100 sztuk – wystarczy na długo nawet prawdziwemu kawoszowi. Przekonaj się, jaką przyjemność może sprawić picie kawy aromatycznej, która jest wolna od fusów. Spraw, żeby Twoje poranki z tym dodającym energii napojem były jeszcze przyjemniejsze. Wybierz filtry Paclan i poznaj lepszy smak kawy.

karton=18 opakowań

Waga1 kg
Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “Filtry do kawy uniwersalne Paclan (100 sztuk) (karton=18 opakowań)”

TOP

X