5 domowych środków czystości, które musisz znać
0
5 domowych środków czystości, które musisz znać - NAJLEPSZE SROCKI CZYSTOSCI - CILIT- AJAX - CLIN - LUDWIK - HURTOWNIA SRODKOW CZYSTOSCI - ejedrek eu

Z markowymi środkami czystości jest trochę jak z samochodami. Są marki, które kojarzą się jednoznacznie, a ich najważniejsze cechy potrafi wymienić niemal każdy. Wśród środków czystości też mamy takie, które znajdziemy w większości domów.

Funkcjonowanie na rynku środków czystości kilka lub kilkanaście lat jest dowodem na zaufanie konsumentów, a to sprawia, że marka jest rozpoznawalna i nie traci na popularności. Czy używanie TOPowych środków się opłaca? Można to sprawdzić stosując zmienniki, jednak odpowiedzialność za ich skuteczność ponosimy sami. My przedstawiamy najpopularniejsze środki, które mimo upływu lat nada cieszą się zaufaniem konsumentów.

Mleczko do czyszczenia CIF – żołnierz uniwersalny

CIF to pierwsze mleczko do czyszczenia, jakie pojawiło się z Polsce. Producent szacuje, że jeden płyn sprzedawany jest średnio co trzy sekundy. Najważniejsza zaleta CIF? Może pamiętacie pierwsze reklamy, w których delikatność mleczka CIF przeciwstawiona była śladom, jaki na lodzie pozostawia łyżwa łyżwiarki figurowej? Od zawsze z marką wiązało się hasło „nie rysuje powierzchni”. Dziś jego wielokrotnie udoskonalany skład nadal ma tę cechę. Z czasem jednak znaleziono dla mleczka o wiele więcej zastosowań niż np. czyszczenie armatury czy umywalek.

Dziś CIF przydaje się do czyszczenia ram okiennych z plastiku czy plastikowych mebli ogrodowych, a także grilla czy metalowych części roweru, sprawdzi się nawet do odplamiania białych tenisówek czy czyszczenia sztućców.
https://ejedrek.eu/produkt/cif-mleczko-czyszczenia-zolte-750-ml/

Spray Cilit Bang kamień i brud – trąba powietrzna na kłopotliwe zabrudzenia

Twarda woda, o ile może być dobra dla naszego układu trawiennego, niestety dla armatury zawsze jest zła. Jej osadzenie się na słuchawce prysznicowej, metalowych korkach w łazience czy kranach jest zmorą większości polskich domów. Oczywiście, by pozbyć się kamienia nie polecamy stosowania rozwiązań siłowych, a raczej działanie aktywną pianą, która jest podstawowym składnikiem Cilit Bang.

Spryskana powierzchnia po kilkunastu sekundach wymaga tylko spłukania, a po kamieniu nie ma śladu. Clin dobrze radzi sobie również z kamieniem na płytkach łazienkowych oraz szybach prysznicowych.
https://ejedrek.eu/produkt/cillit-bang-kamien-i-brud-750ml-spray/

Ajax Floral Fiesta – płyn uniwersalny o szerokim zastosowaniu

AJAX był jednym z pierwszych na polskim rynku płynów, przeznaczonych do czyszczenia powierzchni zmywalnych (jak podłogi), który nie wymagał spłukiwania. Nagle okazało się, że podłogę wystarczy przetrzeć raz i jest po prostu czysta.

Jak w przypadku innych środków czystości, tak i tutaj receptura przez lata była udoskonalana. Dziś mimo posiadania sporej konkurencji płyn AJAX pozostaje dla wielu z nas pierwszym wyborem, jeśli idzie o mycie podłóg, ale nie tylko. Jego szerokie zastosowanie sprawia, że może być używany także do mycia płytek w łazience, niektórych typów armatury czy plastików.
https://ejedrek.eu/produkt/plyn-uniwersalny-ajax-1l-konwalia/

Ludwik płyn do naczyń – legenda zmywania

Ludwik był pierwszym płynem do naczyń w Polsce. Przed jego pojawianiem się z brudnymi naczyniami radzono sobie z pomocą piasku lub węglanu sodowego. Historia Ludwika rozpoczęła się w 1964 roku i poza tym, że pod tą marką pojawiają się również inne niż klasyczny płyn do naczyń produkty (tabletki do zmywarek czy żele do prania), niezmiennie ten płyn kojarzony jest jednoznacznie z wysoką skutecznością i atrakcyjną ceną.

To sprawia, że w rankingach popularności to właśnie Ludwik ciągle plasuje się na wysokich pozycjach.
https://ejedrek.eu/produkt/ludwik-plyn-naczyn-500ml-mieta/

Clin do szyb i luster – spray na zabrudzenia, który usuwa smugi

Poza tym, że dzięki środkom przeznaczonym mycia do szyb i luster w spray`u można szybko rozprawić się z kurzem i drobnymi zabrudzeniami, mają one jeszcze jedną zaletę nad zestawem płyn do naczyń + szmatka – nie pozostawiają smug. Dzięki nim mycie szklanych powierzchni jest po prostu łatwiejsze i znacznie redukuje konieczność czasochłonnego polerowania szyb.

Tak jak w przypadku innych topowych środków czystości i Clin ma zastosowanie uniwersalne. Można nim czyścić także kabiny prysznicowe, niektóre powierzchnie plastikowe, fronty szafek kuchennych (zwłaszcza te połyskujące), elementy drzwi, szyby i lusterka samochodowe czy ramy okien.
https://ejedrek.eu/produkt/clin-szyb-luster-anty-para-pompka-500ml/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

TOP

X