Chusteczki higieniczne AHA COMFORT (10 sztuk)

Chusteczki higieniczne AHA COMFORT (10 sztuk)

117 - tyle sztuk kupili ostatnio nasi klienci

2.90

0.29 / sztuka

362 w magazynie

Ilość

Chusteczki higieniczne AHA COMFORT to nowoczesny produkt, który zdobył serca wielu klientów. Posiada on bardzo dobre opinie ze względu na wysoką jakość oraz niską cenę.

W każdym opakowaniu mieści się dziesięć miękkich chusteczek, które są stosowane w codziennych sytuacjach. Nie obędzie się bez nich żadna damska torebka. Świetnie sprawdzają się przy wycieraniu rąk, zmywaniu makijażu, a przede wszystkim- służą do wycierania nosa.

Chusteczki higieniczne wyjmuje się z uśmiechem z pogodnego opakowania. Są one delikatne i z tego powodu bardzo lubią je małe dzieci. To właśnie one stanowią dużą grupę klientów. Stosowane są podczas spaceru oraz jedzenia. Za ich pomocą można wycierać także przedmioty. Jest to szczególnie pomocne, kiedy chcemy usiąść w autobusie, czy też w parku.

Z chusteczek higienicznych AHA ECONOMY/COMFORT lubią korzystać wszyscy. Bardzo przydają się kierowcom, którzy piją kawę podczas jazdy. Są tak delikatne, że można nimi wytrzeć okulary.

Chusteczki higieniczne doskonale poradzą sobie także z czyszczeniem butów. Liczyć na nie można w wielu życiowych sytuacjach.

Waga0.5 kg
Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “Chusteczki higieniczne AHA COMFORT (10 sztuk)”

TOP

X