PFN Worki Biodegradowalne na śmieci i odpady bio – 7 rolek (105 sztuk)

PFN Worki Biodegradowalne na śmieci i odpady bio – 7 rolek (105 sztuk)

21 - tyle sztuk kupili ostatnio nasi klienci

40.00

0.38 / sztuka

4 w magazynie

Ilość
SKU: 150106 Kategoria:

Biodegradowalne worki na śmieci 12L 105 sztuk (7 rolek)

Kompostowanie odpadów organicznych jest już standardem w większości krajów Europy. Zawsze jednak pojawiał się problem z przechowywaniem śmieci organicznych w kuchni. Standardowe worki na śmieci wymuszały konieczność przesypywania zawartości do kompostownika. Do tego standardowy worek okleja się odpadkami, przez co marnujemy część materiału, jaki moglibyśmy kompostować.

Z pomocą przychodzą nam Biodegradowalne worki na odpady organiczne firmy Paclan. Seria „For Nature” to najbardziej przemyślana linia produktów firmy, której celem jest dbanie o ekologię i środowisko naturalne.

Ekologiczne worki na śmieci

Worki BIO z serii „For Nature” wykonane zostały z kukurydzy, czyli organicznej rośliny, którą znamy już od ponad 6 tysięcy lat. Kukurydza idealnie kompostuje, dlatego też wszelkie odpady organiczne wystarczy wrzucać wprost do worka, a później całość wraz z workiem wyrzucamy na kompostownik. W efekcie mamy w końcu środek (w postaci worków biodegradowalnych), który umożliwia nam efektywne zbieranie odpadów, śmieci organicznych i ich sprawne kompostowanie.

W opakowaniu znajduje się 15 sztuk worków, o pojemności 12 litrów każdy. To aż 180 litrów miejsca na przechowywanie odpadów organicznych. Łatwość kompostowania i spełnienie wyśrubowanej normy EN 13432:2000-12, która zapewnia, że produkt został przetestowany i jest w 100% biodegradowalny. Papier, w który zostały zapakowane worki został wykonany ze 100% materiałów pochodzących z recyklingu.

Worki ekologiczne Paclan są nie tylko innowacją w ekologii, znajdą one zastosowanie w każdym miejscu, gdzie mamy sporą ilość odpadów organicznych, które można skompostować, a później wykorzystać do nawożenia ziemii.

Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “PFN Worki Biodegradowalne na śmieci i odpady bio – 7 rolek (105 sztuk)”

TOP

X