60l Worki na odpady M-TOP AROMA Paclan (14 sztuk) (karton=20 rolek)

60l Worki na odpady M-TOP AROMA Paclan (14 sztuk) (karton=20 rolek)

Klienci kupili: 74 sztuk

4.90

20 w magazynie

Ilość

Worki Paclan firmy CeDo. Worki 60l Multi-top AROMA są to worki przeznaczone do odpadów komunalnych. Seria worków Multi-top idealnie pasuje do odpadów domowych jak i bardzo dobrze sprawdzają się w gastronomii. Są workami mocnymi oraz elastycznymi. Dzięki wyciętym uszom łatwo się wiążą, i nawet ,gdy worek jest zapakowany w całości umożliwia łatwe zawiązywanie. Praktyczne, mocne i pojemne worki Multitop w wersji zapachowej.

Porządek to niezwykle ważna rzecz. Harmonia w otoczeniu ułatwia funkcjonowanie. Warto zatem zainwestować w solidne worki na śmieci, bez których trudno wyobrazić sobie zwykłe, codzienne życie.

Czasem mamy dość produktów, które potrafią niemiło nas zaskoczyć. Przemakają lub rwą się przez co tracimy czas na niezaplanowane zbieranie wysypujących się śmieci. Aby nie dać się zaskoczyć dobrze jest mieć w swoim otoczeniu 60 litrowe worki na śmieci. Są one funkcjonalne i bardzo przydatne.

60 litrowe worki na odpady są estetyczne i wygodne. Komplet zawiera 20 sztuk wytrzymałych worków. Taka pojemność sprawia, że nie musimy każdego dnia wynosić śmieci. Dobra organizacja czasu bardzo ułatwia życie.

Kolor: fioletowy

Wymiary: 60 x 77cm

karton=20 rolek

Waga1 kg
Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “60l Worki na odpady M-TOP AROMA Paclan (14 sztuk) (karton=20 rolek)”

TOP

X