240l Worki na odpady BIG&STRONG Paclan (20 sztuk) (karton=6 rolek)

240l Worki na odpady BIG&STRONG Paclan (20 sztuk) (karton=6 rolek)

Klienci kupili: 230 sztuk

26.70

82 w magazynie

Ilość

Worki Paclan firmy CeDo.

Duże, ciężkie odpady wymagają gromadzenia w odpowiednich do tego celu workach o dużej pojemności. Worki 240l to worki do zadań specjalnych. Wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na pękanie, uszkodzenia mechaniczne. Nie przepuszczają do środka wilgoci ani żadnych robaków. Skutecznie zabezpieczają przed wpływem czynników zewnętrznych przedmioty, które zamierzamy w nich przechowywać na długi czas.

Duże worki na śmieci wykorzystywane są najczęściej przy dużych porządkach. Potrzebne są wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zgromadzenia dużej ilości odpadów. Są idealne podczas grabienia liści – do jednego takiego worka możemy zmieścić liście z całego lub prawie całego podwórka, w zależności od jego wielkości.

Mocne worki są niezbędne również wtedy, gdy robimy większe porządki w garażu lub na strychu. Pozwalają zgromadzić sporą ilość odpadów, które później łatwiej jest wyrzucić na śmietnik w jednym worku. Doskonale sprawdzają się do przechowywania dużych ilości ubrań, książek oraz innych rzeczy, które często trzyma się na strychu czy w piwnicy.

Kolor: czarny

Wymiary:90 x 140cm

karton=6 rolek

Waga1 kg
Oceny użytkowników
0
oceny: 0
1 Gwiazdka
0%
2 Gwiazdka
0%
3 Gwiazdka
0%
4 Gwiazdka
0%
5 Gwiazdka
0%

Brak recenzji i ocen użytkowników.

Napisz recenzję produktu

Skomentuj jako pierwszy “240l Worki na odpady BIG&STRONG Paclan (20 sztuk) (karton=6 rolek)”

TOP

X